Informace a doporučení pro organizované skupiny

Vážení hosté,


vítáme Vás v našem Penzionu U Skály. Přejeme Vám co nejpříjemnější pobyt a mnoho krásných zážitků. Aby Váš pobyt nebyl ničím rušen, dovolujeme si Vás informovat o některých opatřeních a doporučeních týkajících se provozu našeho zařízení.

V našem Penzionu se nenachází recepce, která nemá non stop provoz. Proto se v případě svých požadavků s důvěrou obracejte na personál restaurace. V případě nouze volejte manažerce penzionu na tel.: 739 366 366.

Penzion má své vlastní parkoviště. Přístupová brána k parkovišti se po 22. hodině večer zamyká a ráno po 6.30 hodině odemyká. Dbáme tak na bezpečnost Vašich automobilů. Pokud se budete vracet případně vyjíždět právě v době uzamčení parkoviště, upozorněte na tuto skutečnost včas personál restaurace.

Ubytovat se lze v den příjezdu vždy po 14. hod. a pobyt končí v den odjezdu do 10. hod. U pobytového zájezdu organizovaných skupin a školních zájezdů je v den příjezdu sepsán protokol o předání pokojů (chatek). Vedoucímu zájezdu jsou předány všechny klíče od přidělené ubytovací kapacity a lůžkoviny pro každou ubytovanou osobu (ručníky nejsou součástí vybavení) na základě vratné kauce ve výši 500,-Kč. V den odjezdu klíče i lůžkoviny předává vedoucí zájezdu na recepci případně obsluhujícímu personálu a zároveň se účastní kontroly pokojů (chatek). Vedoucí skupiny při příjezdu odevzdá na recepci jmenný seznam ubytovaných osob s uvedením trvalého bydliště a data narození (u dospělých osob i číslo občanského průkazu) a provede doúčtování pobytu.

Pokud jste ubytovaní v pokojích, prosíme o jejich důsledné zamykání. Pokoje ani chatky personál v průběhu vašeho pobytu neuklízí, pokud by však byla potřeba uklidit, požádejte o to obsluhující personál. Úklid společných sprch provádíme vždy dopoledne a odpoledne. Na chodbách v budově, v každé chatce i ve společných prostorách jsou odpadkové koše – prosíme veškeré odpadky vyhazovat tam. Noční klid je od 23:00 do 7:30 hodin. Změny a posuny nočního klidu povoluje a schvaluje manažerka střediska.

Doporučujeme vzít si s sebou domácí obuv (pantofle) pro pohyb v budově i na chatkách.

Plná penze je pro děti Mateřských a Základních škol včetně 2 svačin a pitného režimu (snídaně 7:30 – 10:00, oběd 11:30 – 14:00, večeře 17:30 – 19:30, svačiny budou vždy připraveny na tácu, pitný režim bude zajištěn šťávou, čajem a vodou z barelu) – v případě plné obsazenosti areálu bude stravování probíhat po jednotlivých skupinách, informace o časovém rozdělení vám budou podány na začátku pobytu. Výdej stravy u školních akcí a organizovaných dětských kolektivů probíhá zásadně a pouze za přítomnosti pedagogického dozoru. Bez přítomnosti pedagoga nebude žákům strava vydána. Pedagogický dozor odpovídá za pořádek a kázeň v jídelně. Vynášení nápojů, jídla, skla a nádobí je zakázáno. V případě konání celodenních výletů Vám bude strava nahrazena formou suchého balíčku – prosíme nahlásit den výletu již při příjezdu.

Při příjezdu obdržíte na recepci identifikační náramky různých barev, rozlišené dle věkové kategorie ubytovaných osob a typu poskytovaných služeb. Každý ubytovaný host je povinen nosit identifikační náramek, který mu byl přidělen. Náramky slouží především pro výdej stravy, ale také pro přehled pohybu hostů, kdy chrání vaši bezpečnost před vniknutím cizích osob do areálu Penzionu.

V průběhu pobytu máte k dispozici dětskou hernu, učebny, klubovnu a ostatní služby (dětské hřiště, pingpongové stoly, fotbalové, volejbalové hřiště a jiné) – na době využívání těchto prostor se, prosím, domluvte před začátkem pobytu na recepci, příp. o to požádejte obsluhující personál. Prosíme také o pečlivé uspořádání herny, klubovny a učebny do původního stavu.

Pokud budete chtít pořádat organizovanou akci pro děti (diskotéku, společenský večer), obraťte se na začátku svého pobytu s tímto požadavkem na manažerku Penzionu, aby se takto v případě více skupin podařilo časově vše zvládnout. V areálu penzionu je ohniště na opékání, oheň proto nezakládejte mimo toto vyhrazené místo.

Na pokojích i v chatkách je přísný zákaz používání elektrospotřebičů (vyjma nabíječek k mobilnímu telefonu) – hlavně rychlovarných konvic, vařičů, infrazářičů tepla apod. a taktéž přísný zákaz kouření. HROZÍ NEBEZPEČÍ POŽÁRU!

S případnými dotazy, připomínkami, prosbami či stížnostmi se s důvěrou obracejte na manažerku střediska 739366366. Jsme také jenom lidé :o).

VŠECHNY PROSTORY JSOU PŘÍSNĚ NEKUŘÁCKÉ!

Chcete se zeptat? Napište nám