news

Vážení návštěvníci našeho webu,

 

jak určitě prohlížením těchto stránek zjistíte, není zde vše funkční. Tato chyba je způsobená faktem, že pro vás podobu webových stránek měníme. Ještě v letošní sezoně budeme mít webové stránky nové, svěží a určitě pro vás přehledné. 


Pokud by vás cokoliv, co zde nenaleznete, zajímalo, můžete nás kontaktovat na našich facebookových stránkách nebo kontaktujte naší recepci. (recepce +420 734 596 586)

 

Děkujeme za pochopení. Sezona u nás úspěšně zahájena

Přijeli první hosté a tím konečně po nucené pauze celý areál krásně ožil 🤸‍♀️🤹‍♀️🚙
Podařilo se nám opět pár věcí vylepšit a které jistě oceníte. Na co se můžete těšit? 🤗 

➡️ Máme novou krásnou terasu s nabídkou domácích hovězích burgrů, točeného piva atd.
     Nabídka je pestrá! 🍔🍟🌭🍻 
➡️ Dokončujeme rekonstrukci sociálních zařízení u restaurace 🛠
➡️ Všechny pokoje a chatky prošly důslednou renovací. Všude jsou nové matrace a chrániče matrací 🛏
➡️ V areálu přibyl další venkovní gril ♨️. 
➡️ Koupili jsme nový venkovní ping pongový stůl zn. Kettler🏓
➡️ Opravili jsme všechna sportoviště, která tímto od teď otevíráme v průběhu celého června pro veřejnost z Kytlic a         okolí 👫Beach volejbal, fotbal, ping pong, to všechno si k nám můžete přijít zahrát a zároveň posedět na                 terásce 🏐🥅🏓 
➡️ Vyhradili jsme část pozemku pro luční kvítí 🌼 a zřídili "Hmyzí bufet"🌺 🦋🐝🐞
     Tato plocha bude sečena pouze 2x ročně. Zachováme tak přirozenou vláhu v půdě 💧
➡️ Opravili jsme vše, co bylo za minulou sezonu zničeno 😥
➡️ Dětské hřiště s prolézačkami jsme kompletně vyměnili a nově natřeli 🤹‍♀️ 
➡️ Trampolínu jsme zkontrolovali, už se na ní skáče 🤘 

Máme vnitřní manuál opatření ke koronavirové situaci. Naši zaměstnanci jsou řádně proškolení, nosí roušky s nanofiltry, nikdo z nich nepřišel do styku s nikým s onemocněním Covid-19.
Náš areál je v přírodě, daleko od civilizace a bezpečný. Hosté musí dodržovat všechny pokyny stanovené pro náš provoz vládou.

Těšíme se na všechny 😊💓🍀.13.3.2020

‼️PROHLÁŠENÍ‼️

Vedení naší společnosti vydává toto prohlášení k aktuální situaci.

Jak jste již informováni, v souvislosti s výskytem koronaviru COVID - 19 vláda vyhlásila stav nouze na 30 dnů, které platí od dnešních 14 hod na území celé republiky 😷.

Od dnešního dne 12.3.2020 do 12.4.2020 se všechny pobyty u nás RUŠÍ, celý areál Penzion U Skály Kytlice bude pro veřejnost uzavřen ❌.

Všem hostům, kteří měli v tomto období uskutečnit své pobyty, vrátíme zpět na účet uhrazené rezervační poplatky i zálohy v plné výši 💰, anebo nabízíme možnost přesunout si svůj pobyt na podzimní měsíce 🍁, pokud bude volná kapacita.

Většina skupin si své termíny přesouvá, za což z celého srdce děkujeme ❤️, tato situace není pro poskytovatele služeb lehká.

Po skupinách, které přijíždějí po 12.4.2020 (pokud nebude nouzový stav prodloužen), požadujeme prohlášení o dezinfekčnosti, nejlépe podepsané praktickým lékařem 👨🔬. Všechny skupiny budou ještě informovány emailem 📩.

Ke všem opatřením vlády přistupujeme s pokorou a doufáme, že se situace obrátí k lepšímu pro nás pro všechny 🙏.

Buďte k sobě ohleduplní. Pokud jste nemocní, neohrožujte ostatní a zůstaňte raději doma až do úplného vyléčení 🤒

Přistupujme všichni k této situaci s notnou dávkou pokory vůči našemu životu a zdraví.

Mgr. Jan Kalousová, MBA, manažer

Děkujeme! :-)


NEPŘEHLÉDNĚTE

STORNO PODMÍNKY PLATNÉ PRO ROK 2020
 
Rezervační poplatek objednavateli zaručuje rezervaci v rozsahu dle objednávkového formuláře.
Poplatek se okamžikem úhrady mění na smluvní pokutu, což znamená, že v
případě zrušení pobytu rezervační poplatek propadá ve prospěch
ubytovatele.
https://sites.google.com/site/pdtw075/aktuality/Storno_podminky_U_Skaly.pdf?attredirects=0 
 Storno podmínky platné od 1.1.2020 
                1.1.2020
Dne 12.12.2019 byla vydána nová Obecně závazná vyhláška č.3/2019 o místním poplatku z pobytu.
Celé znění vyhlášky naleznete zde


9.10.2018

"Chceme upozornit přijíždějící skupiny na to, že jestliže běhá po lese několik skupinek lidí po různých stanovištích, jedná se o hromadnou organizovanou akci. Na tuto akci musíte mít povolení Lesů ČR a obce Kytlice. Prosíme, nedávejte stanoviště do míst kde probíhá těžba dřeva – to opravdu není bezpečné.

Chceme dobře vycházet s LESY ČR a jde nám o Vaše bezpečí." 

Dle zákonů má každý právo vstupovat do lesa na vlastní nebezpečí, sbírat tam pro vlastní potřebu lesní plody a suchou na zemi ležící klest. Při tom je povinen les nepoškozovat, nenarušovat lesní prostředí a dbát pokynů vlastníka, popřípadě nájemce lesa a jeho zaměstnanců.

4.8.2018
Prosíme, šetřete vodou
Z důvodu enormního sucha prosíme o maximální šetření vodou.
Kontrolujte kohoutky u umyvadel a sprchy, aby zbytečně netekla voda.
Děkujeme.

4.8.2018

Pro Českolipsko je vyhlášeno zvýšené nebezpečí vzniku požáru


Český hydrometeorologický ústav vydal z důvodu dlouhotrvajícího sucha a vysokých teplot výstrahu před požáry, které kromě Libereckého kraje hrozí také v Ústeckém a Středočeském kraji a v Praze. Nejhorší situace v kraji je na Českolipsku, kde od dnešního poledne platí nejen zákaz rozdělávání ohně ve volné přírodě.

Bezpečnostní rada Libereckého kraje na svém mimořádném jednání dne 26. července doporučila vydat hejtmanovi oznámení v souladu s nařízením Libereckého kraje č. 3/2016 ze dne 28. 6. 2016, kterým se stanoví podmínky k zabezpečení požární ochrany v době zvýšeného nebezpečí vzniku požáru. „Oznamuji pro území celého okresu Česká Lípa od 12 hodin 26. července 2018 začátek doby se zvýšeným nebezpečím vzniku požáru,“ uvedla statutární náměstkyně hejtmana Jitka Volfová.

V době zvýšeného nebezpečí vzniku požáru je dle článku 5 nařízení Libereckého kraje č. 3/2016 zakázáno:

a. rozdělávat ohně a odhazovat hořící nebo doutnající předměty ve volné přírodě,
b. pálit klest a zbytky po těžbě na lesních pozemcích,
c. provozovat jízdy parních lokomotiv,
d. provozovat pyrotechnické práce, ohňostroje a podobné činnosti (např. létající přání, lampiony, pochodně).

V době zvýšeného nebezpečí vzniku požáru také platí zvláštní podmínky k zabezpečení požární ochrany při sklizni obilovin, řepky a sklizni celých rostlin systémem silážování drtě stanovené v článku 6 nařízení Libereckého kraje č. 3/2016. Dlouhodobě jsou srážky na minimu, v důsledku čehož je nízká vlhkost v půdě a vegetaci. Panují vysoké teploty ovzduší. To vše zhoršují i probíhající žňové práce na polích, odkud může dojít k rychlému šíření ohně do lesů.

„Dejte pozor i na odhozené nedopalky cigaret. Vyhněte se také rozdělávání ohňů na zahradách a dohlédněte na dohasínající grily a ohniště,“ apeluje Jitka Volfová s tím, že za volnou přírodu může být za určitých okolností považována i zahrada. Přestože je opatření vyhlášeno pouze pro Českolipsko, vyzývá statutární náměstkyně hejtmana všechny obyvatele Libereckého kraje k maximální obezřetnosti při zacházení s ohněm. Na Českolipsku se také nachází velká rozloha vojenských lesů. V souvislosti s výstrahou před požáry je v případě potřeby na tomto území připraven zasáhnout vrtulník Armády ČR s ambivakem.
Konec doby se zvýšeným nebezpečím vzniku požáru na Českolipsku bude oznámen po pominutí zvýšeného nebezpečí vzniku požáru.

Krajský úřad Libereckého kraje vyhlášené oznámení zaslal všem obcím a městům do datových schránek, zveřejnil jej na úřední desce a webu kraje. Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje uvědomil všechny starosty formou SMS zprávy. Prostřednictvím médií se obracíme se žádostí o šíření této informace.

Stejný režim jako na Českolipsku s vyhlášením začátku doby se zvýšeným nebezpečím vzniku požáru panuje ve Středočeském kraji a Praze. Připojil se také hejtman Královéhradeckého kraje. Pro Ústecký kraj ve čtvrtek dopoledne podle ředitele HZS LK zatím žádná opatření neplatila.

Bc. Lenka Klimentová 
lenka.klimentova@kraj-lbc.cz
485226324 / 606781410


Máme svojí vlastní animovanou pohlednici z dílny malíře Hoffmana 
 1.7.2014
Nová vzduchová trampolína pro potěšení a radost z pohybu!
 


3.9.2013
Máme v prodeji vlastní turistické vizitky! Věříme, že to sběratele potěší :-)

                  Informationen für deutsche Kunden              Bitte klicken Sie auf die FlaggeNa Facebooku naleznete nové, aktuální fotografie interiérů pokojů, chatek, apartmánu a také nejnovější fotografie nové dětské herny, dětského hřiště s prolézačkami, kryté učebny a podobu zrekonstruovaného hřiště na beach volejbal.